Apie mus

Jei norite atšvęsti iškilmingiausią gyvenimo šventę – vestuves – būtinai užsukite pas mus.

„Kvieslys“ kviečia Jus visus!

Vestuvių ir proginius banketus ruošiame jau 16 metų. Mūsų aukščiausios kategorijos virėjos įtiks pačiam išrankingiausiam skoniui, o specialiai tai progai serviruotas stalas paliks visiems neužmirštamą įspūdį. Jaunavedžiams ir jų tėveliams nereikės rūpintis nei palės papuošimu, nei jaunųjų sutikimu. Šį darbą puikiai atliks mūsų darbuotojai (be papildomų išlaidų).

Pageidaujantiems papuošime ir bažnyčią. Esame paruošę daug vestuvinių bei proginių banketų ir visus svečius iš „Kvieslio“ išlydėjome su labai pakilia nuotaika.

Mes pasistengsime, kad atšventę savo vestuves „Kvieslyje“, jų neužmirštumėte visą gyvenimą.

Jei mėgstate vasaros vakarą praleisti prie laužo ar židinio ir žiūrėti į žvaigždėtą dangų, Jums irgi nereikės važiuoti toli už miesto – visą tai išvysite būdami mūsų kavinės vasaros sodelyje.

Jei mėgstate alų alaus užkandžius, Jums tikrai patiks vieniem ar su draugais pasivaišinti alaus bare. Karštą vasaros dieną nesinori būti patalpoje, tačiau 30 vietų terasoje gurkšnodami šaltą alų pailsėsite po sunkios darbo dienos. O prie gero alaus pasiūlysime daugybę skanių šaltų ir karštų užkandžių.

Alaus bare nuobodžiauti tikrai neteks. Pasisotinę galėsite išbandyti savo laimę žaisdami kompiuterinius žaidimus.

Jei esate krepšinio aistruolis – prašom su smagia bendraminčių kompanija, gurkšnojant gardų lietuvišką alų, stebėti dideliame ekrane, kaip kaunasi mūsų krepšininkai.

Jei norite švęsti gražią asmeninė sukaktį, taip pat pasitelkite „Kvieslio“ darbuotojais ir Jums neteks nusivilti. O gal nusprendėte savo šventę švęsti ne pas mus? Prašom! Mes viską paruošime, atvešime ir aptarnausime Jus, kur panorėsite. Jei patys norite pasiruošti vakarienę ar pietus savo namuose, pas mus užsisakę galite nusipirkti mėsos bei žuvies vyniotinių, įdarytų vištų, paukščių, įdarytų žuvų ar keptų paršelių ir t.t.

Galime užsakytus patiekalus atvežti į namus ir sutaupyti Jūsų brangų laiką ir pinigus. Tik paskambinkite telefonu 31 31 10 arba (8-699) 2 46 18.